قوانین سایت

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات ۳DFAST

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات ۳DFAST به دقت ملاحظه فرمایید. آنچه در ادامه می آید قوانین و شرایط بین شما و ۳DFAST می باشد. این قوانین استفاده شما از خدمات  www.3DFAST.ir («وبسایت») را تحت پوشش قرار می دهد.

ورود شما به وب‌سایت ۳DFAST هنگام استفاده از پروفایل شخصی، شرکت در رویدادها، فروشگاه و سایر خدمات ارائه شده توسط ۳DFAST به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌ها و خدمات ۳DFAST است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ۳DFAST از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‌های قبلی محسوب می‌شود.

قوانین عمومی : 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های ۳DFAST منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و سرویس‌های ۳DFAST تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

خدمات ۳DFAST :

۳DFast خدمات مختلفی از طریق وبسایت خود ارائه می دهد. یکی از این خدمات به شما اجازه می دهد که فایل سه بعدی خود را در وبسایت بارگزاری کنید و آن را به صورت سه بعدی مشاهده کنید. اگر تمایل داشته باشید، می توانید مدل سه بعدی خود را به واقعیت تبدیل کنید، و با ثبت یک سفارش، ما آن را به قطعه مورد نظر شما تبدیل خواهیم کرد. به ازای پرداخت هزینه خدمات و ماده اولیه قطعه مورد نظر، ما قطعه سه بعدی را برای شما می سازیم (آن را با تکنولوژی پرینت سه بعدی چاپ می کنیم) و برای شما ارسال می کنیم. همچنین شما می توانید قطعاتی که آماده برای فروش هستند را انتخاب کرده و سفارش دهید. پس از ثبت سفارش شما، قطعه مورد نظر تولید شده و برای شما ارسال می شود.

سفارشات : 

الف) ثبت یک سفارش. برای سفارش ابتدا مدل سه بعدی خود را در قسمت آپلود بارگزاری کرده سپس تعداد، جنس قطعه و کیفیت مورد نظر خود را انتخاب می کنید. سپس اطلاعات جهت ارسال قطعه را وارد می نمایید. در انتها، جهت پرداخت هزینه ها اقدام می کنید.

ب) سفارشات غیر قابل قبول، لغو سفارشات توسط ما. اگر یک مدل سه بعدی در وبسایت ما موجود باشد، فرض بر این است که این مدل قابل ساخت می باشد. با این وجود ممکن است به دلایل فنی یا عواملی دیگر شرایطی پیش آید که ۳DFAST سفارش شما را حتی پس از تایید نهایی لغو کند. این دلایل ممکن است، به عنوان مثال، غیر ممکن بودن ساخت مدل، لغو قوانین مالکیت معنوی، یا مقصد غیر قابل ارسال باشد. در صورتی که ما سفارش را به طور کامل یا بخشی از آن را لغو کنیم، توسط ایمیل یا پیامک با شما تماس می گیریم و در نهایت احترام به شما اعتبار خرید اعطا کرده یا پول پرداختی شما را به طور کامل بر می گردانیم.

ج) قیمت ها. قیمت هایی که در وبسایت نمایش داده می شوند تنها در زمان نشان داده شدن اعتبار دارند. ۳DFAST حق خود در تغییر قیمت ها در هر زمان بدون اطلاع به شما را محفوظ می دارد. با این وجود، این تغییرات تاثیری بر سفارشاتی که قبل از اعمال تغییر در قیمت ثبت شده اند نخواهد داشت. ما تلاش خواهیم کرد که در قیمت گذاری خطایی نداشته باشیم، با این حال در صورت وقوع خطا در قیمت گذاری، ما محصور در سفارش نیستیم و ممکن است سفارش را لغو کنیم. در صورت وقوع خطا، هر پرداختی که توسط شما انجام شده باشد به شما بازگردانده خواهد شد.

د) پرداخت. مقداری که صفحه سبد کالا نمایش داده می شود شامل هزینه خدمات (شامل ساخت و بسته بندی مدل) و هزینه ماده اولیه ساخت مدل می باشد. هزینه نمایش داده شده شامل هزینه ارسال و مالیات ارزش افزوده می باشد. شما می توانید هزینه تعیین شده را از طریق درگاه اینترنتی یا واریز به حساب مشخص شده و ارسال فیش واریز پرداخت نمایید.

هـ) تایید سفارش. پس از تایید سفارش شما یک ایمیل تایید به آدرس شما که در حساب کاربری خود ثبت کرده اید ارسال خواهد شد. تاریخ مرجع اقدام برای سفارش ما همان تاریخ ارسال ایمیل تایید است. اگر نتوانیم سفارش شما را قبول کنیم، از طریق ایمیل به شما اطلاع خواهیم داد. شما باید جزئیات ایمیل را بررسی کرده و در صورت مغایرت با سفارش ما در اسرع وقت به ما اطلاع دهید.

و) دنبال کردن سفارش. مراحل سفارش به صورت ایمیل یا در تلگرام به شما اطلاع داده  می شود.

ز) ارسال. سفارش شما در صورت تمایل به آدرس شما ارسال خواهد شد. ما تلاش خوهیم کرد سفارش را در کمتر از سه روز به دست شما برسانیم. با این حال با توجه به آدرس و سفارش شما ممکن کمی بیش از زمان پیش بینی شده طول بکشد. هرگونه تعیین زمان تحویل توسط ما تنها یک تخمین خوب محسوب می شود و ما هیچ مسئولیتی در قبال خسارات ناشی از تاخیر نمی پذیریم.

ح) لغو سفارش و بازگرداندن مدل سه بعدی. با توجه به ماهیت سفارشی خدمات ما (یعنی مدل سه بعدی ساخته شده توسط ما با توجه به مشخصات مورد نظر شما تولید می شود)، شما نمی توانید سفارش خود را پس از آنکه به مرحله تولید رسید لغو کنید.

تضمین : 

۳DFAST تنها ضمانت می کند که مدل ساخته شده توسط ما تا حد بسیار خوبی مشخصات مدل سه بعدی را در حوزه محدودیت‌های تکنولوژی پرینت سه بعدی داشته باشد. ۳DFAST هیچ ضمانتی در مورد خود مدل‌های سه بعدی یا کاربرد آنها برای منظور خاصی نمی کند. لطفا مدل را به محض دریافت بازرسی کنید. اگر مدلی که به دست شما رسیده معیوب است و بر اساس تضمین ذکر شده معتقدید که باید مجددا قطعه توسط ما تولید شود، لطفا ظرف مدت ۱۰ روز پس از دریافت مدل با ما تماس بگیرید. چنین ادعایی تنها در بازه ۱۰ روز معتبر است. مدل سه بعدی را هرگز برای ما ارسال نکنید مگر آنکه ما شما خواسته باشیم. ما تعیین خواهیم کرد که قطعه دیگری برای شما تولید می کنیم یا هزینه پرداختی را به شما بر می گردانیم. هزینه پست برای قطعات معیوب که ما مسئول آن هستیم به عهده ما خواهد بود.

مواد مورد استفاده صرفا برای ساخت مدل ها جهت نمایش می باشد. مدل های ساخته شده به هیچ عنوان برای استفاده به عنوان اسباب بازی در دسترس کودکان نیستند. مدل های ساخته شده نباید در تماس با الکتریسته یا غذا قرار گیرند.

استفاده از وبسایت ۳DFAST : 

حق نشر (کپی رایت) و کلیه حقوق مالکیت محتوای وبسایت ۳DFAST متعلق به سایت ۳DFAST می باشد. این حقوق شامل خدماتی که توسط ما ایجاد شده و ارائه می شود، و نرم افزارهایی که ارائه خدمات مرتبط می شود.این وبسایت ممکن است به سایت های دیگری که تحت کنترل ۳DFAST نیستند ارجاع دهد. ۳DFAST مسئولیتی در قبال محتویات سایت‌های دیگر نخواهد داشت.

محتویات تولید شده توسط کاربر : 

عبارت «محتویات تولید شده توسط کاربر» به کلیه اطلاعاتی اطلاق می شود که توسط کاربر در سایت بارگزاری می شود، و شامل کلیه مدل‌های سه بعدی، عکس مدل‌ها، نظرات، و همینطور قطعات ساخته شده بر مبنای فایل ارسال شده توسط شما می باشد. کلیه محتویات تولید شده توسط کاربر نباید محتوی مطالب خلاف قانون، خلاف شرع، توهین آمیز، و ناقض مالکیت‌ معنوی باشد. مالکیت معنوی منظور حق نشر، ثبت اختراع، طرح تجاری ثبت شده، حق طرح، علایم تجاری ثبت شده، یا دیگر حقوق تجاری و صنعتی می باشد.

به جز فایل های مدل سه بعدی که در ادامه به آن اشاره می شود، با ارسال دیگر محتویات تولید شده توسط کاربر، شما به ما اجازه بی قید و شرط، بی هزینه، و قابل انتقالی می دهید که بتوانیم آن محتوا را برای ویرایش، بازتولید، توزیع، و نمایش در سایت و دیگر فضاهای مورد نظر استفاده کنیم.

مالکیت معنوی طرح های سه بعدی : 

شما، به عنوان طراح، کلیه حقوق مالکیت معنوی طراح های سه بعدی خود را حفظ خواهید کرد. به جز حقوق و مجوزهایی که در ادامه به آنها اشاره می شود، ۳DFAST مدل‌های شما را بازتولید به منظور فروش نخواهد کرد. با ارسال فایل به سایت، شما تضمین می کنید که این طراحی شما بوده و کپی شده از شخص یا مجموعه دیگری نیست.

سیاست‌های رعایت حریم شخصی : 

۳DFAST به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند. در خلال فرایند سفارش قطعه، اطلاعات شخصی از شما مورد نیاز است. این اطلاعات به منظور تماس با شما در راستای ساخت مدل مورد نظر شما و برطرف کردن سوالات در مورد سفارش شما، و برای ارسال قطعه به آدرس شما استفاده خواهد شد.

دسترسی به اطلاعات شما برای سازمانی خارج از ۳DFAST ممکن است اتفاق بیفتد، اما این تنها زمانی انجام می شود که در راستای انجام سفارش شما باشد. در غیر این صورت، اطلاعات شما به هیچ موسسه یا سازمانی منتقل نمی شود.

ما تمام تلاش خود در راستای حفاظت از اطلاعات شخصی شما را انجام خواهیم داد. اما حتی در چنین شرایطی کسی نمی تواند تضمین کند که این نوع اطلاعات مورد دستبرد واقع نشود.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.3DFAST.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌گیریم. وب سایت ۳DFAST هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.3DFAST.ir ندارد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‌توانند از آدرس‌های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

نمایندگی : 

۳DFAST در هیچ نقطه‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌ها، تراکنش‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی ۳DFAST اطلاع دهید.