طراحی سه بعدی

 

 

اولین قدم برای ساخت ایده تان طراحی و مدل سازی سه بعدی است.

اگر امکان طراحی مدل سه بعدی ندارید می توانید یک طراح سه بعدی استخدام کنید.

 

همین الان پروژه طراحی خود را آغاز کنید!

از خدمات جامعه طراحان سه بعدی ۳DFAST به صورت آنلاین استفاده کنید!

برای ثبت سفارش طراحی سه بعدی و استفاده از خدمات مهندسی معکوس، طراحی محصول، طراحی صنعتی، دیزاین هدایای خاص، مدلسازی سردیس یا تندیس یا موارد دیگر با دپارتمان طراحی سه بعدی ما تماس بگیرید.

خدمات طراحی سه بعدی ۳DFAST چگونه کار می‌کند؟

۳DFAST علاوه بر ارائه خدمات پرینت سه بعدی با استفاده از طراحان متخصص در زمینه‌هایی همچون مهندسی معکوس، طراحی محصول، طراحی صنعتی، طراحی زیورآلات و طراحی مجسمه سه بعدی و هدایای شخصی سازی شده به ارائه خدمات طراحی سه بعدی نیز می‌پردازد.

ایده یا محصولی که در ذهن شماست می‌تواند از طریق نرم افزارهای سه بعدی مدلسازی شود و به عنوان یک نمونه اولیه با استفاده از پرینترهای سه بعدی تولید شود. این محصول یا ایده می‌تواند هر چیزی باشد. قطعات صنعتی، ماکت های معماری، زیورآلات، مجسمه‌های سه بعدی، هدایای ویژه و خاص، محصولات حوزه آی تی و فناوری های فقط بخش کوچکی از این ایده هایی هستند که ما روزانه با آن مواجه می‌شویم. شما می‌توانید بدون محدودیت خلاق باشید و در طراحی و ساخت ایده‌هایتان از جامعه طراحان و تکنولوژی پرینت سه بعدی کمک بگیرید.

ثبت سفارش طراحی سه بعدی

ثبت سفارش طراحی سه بعدی

در ابتدا سفارش خود را از طریق فرم بالا ثبت کنید. عکسی از ایده یا محصولی که قرار از دیزاین شود را در فرم قرار دهید. توضیحات لازم در مورد نکات مدل سه بعدی تان را در بخش مربوط بنویسید و از بین گزینه‌های طراحی صنعتی، مهندسی معکوس یا طراحی زیورآلات و هدایا یا مجسمه، حوزه سفارشتان را مشخص کنید.

خدمات طراحی سه بعدی

شروع طراحی سه بعدی

بعد از فشردن کلید ثبت درخواست سفارش شما بررسی می‌شود و در همان روز ما شما تماس می‌گیریم. یک طراح سه بعدی مسلط به ساخت و تولید از این لحظه با شما در ارتباط خواهد بود تا به بهترین نسخه‌ از مدل سه بعدی مد نظرتان برسید. بعد از چندین بار ویرایش رندر سه بعدی به شما نشان داده می‌شود و در صورت تایید سفارش طراحی سه بعدی شما با موفقیت به نتیجه می‌رسد.

پرینت سه بعدی

تولید توسط پرینتر سه بعدی

اگر شما قصد تولید و ساخت نمونه اولیه و یا پرینت سه بعدی قطعه در تیراژ یا به صورت تک را داشته باشید می‌توانید به راحتی به این کار را انجام دهید و مدلتان را با متریال دلخواه پرینت کنید. به دلیل تسلط طراحان سه بعدی ما به نحوه عملکرد و متریال های پرینت سه بعدی در هنگام تولید می‌توانید با خیال آسوده منتظر تحویل گرفتن قطعه بدون هیچ عیب و نقصی باشید.

جامعه طراحان سه بعدی

طراحان سه بعدی با مهارت های مختلف و مسلط به نرم افزارهای سه بعدی مختلف در جامعه طراحان سه بعدی ۳DFAST فعالیت می‌کنند. معماران، متخصصین مهندسی معکوس، مدلسازی و طراحی سه بعدی محصول، طراحان کاراکتر و انیمیشین، طراحان چهره و مجسمه یجیتال که هر کدام مسلط به نرم افزارهای مختلفی همچون راینو (Rhinoceros) ، زیبراش (Zbrush) ، ماتریکس (Matrix) ، سالیدورکس (SolidWorks) ، تری دی مکس (۳Ds Max) ، اسکچ آپ (Sketch Up) ، اتوکد (AutoCAD) سفارشات طراحی سه بعدی شما را انجام می‌دهند.

یاسین نقش بندی
طراح صنعتی

Solidworks

پروفایل
امیرمحمد عزیزی
طراح صنعتی

Rhinoceros , Solidworks

پروفایلایمیل
دیبا امیری
طراح صنعتی

Rhinoceros

پروفایلایمیل
طنین دهخدا
طراح و ایده پرداز طلا و جواهر

Matrix

مشاهده پروفایلاینستاگرام
الناز رضایی
مدل ساز و طراح طلا و جواهر

Matrix 

پروفایلایمیل
مسعود امیری
طراح و مدل ساز طلا و جواهر

Zbrush | Matrix

پروفایل
سارا کاکانژاد
طراح و سازنده طلا و جواهر
پروفایلسایت
ادیب خائیز
طراح پارامتریک، طراح تعاملی و معمار

Rhinoceros, Grasshopper, 3DsMax, SketchUp

مهدیه مرتضوی
معمار و ایده پرداز

Rhinoceros, Sketchup

پروفایل
پدرام کریمی
معمار و طراح پارامتریک و الگوریتمیک

Rhinoceros, Grasshopper, Processing, Sketchup

پروفایل
مهدیار ترکمن
طراح صنعتی، طراح محصول و مهندسی معکوس

Catia

پروفایل
علی ذاکری
دانشجوی مکانیک

Catia

پروفایل
احمد محمودی
مهندسی معکوس با ابرنقاط

Catia

پروفایل
ادیب خائیز
طراح تعاملی، پارامتریک و الگوریتمیک

Grasshopper

پروفایل
پدرام کریمی
طراح الگوریتمیک

Grasshopper, Processing

پروفایل
لیلا جوادی
طراحی شخصیت و طراحی رئال مجسمه از روی تصویر

ZBrush

پروفایل
مسیب عباسی
طراح کاراکتر و طراح فانتزی

ZBrush

پروفایل
پگاه اسلامی
طراح شخصیت و طراح فیگوراتیو

ZBrush

پروفایل

طراح سه بعدی هستید؟

اگر طراح سه بعدی هستید می‌توانید به جامعه طراحان سه بعدی ۳DFAST بپیوندید تا سفارشاتی که در زمینه تخصصی شماست به شما ارجاع داده شود و به صورت یک دیزاینر فریلنسر همکار ۳DFAST باشید.