درباره ما

به دنیای هیجان انگیز پرینت سه بعدی خوش آمدید

ظهور و توسعه ی فناوری های پرینت سه بعدی در سال های اخیر و پیشرفت های چشمگیر در زمینه مواد اولیه پرینت سه بعدی باعث شده که محصولات پرینت سه بعدی به زودی به خانه های مردم راه یابند.

خرید پرینترهای سه بعدی راهی برای ورود به دنیای چاپ سه بعدی است اما شاید قیمت چاپگرهای پیشرفته برای مصرف کننده ی خانگی زیاد به صرفه نباشد. از این رو سرویس های پرینت سه بعدی می توانند کمک زیادی به همه گیر شدن این تکنولوژی نمایند.

استارت آپ ۳DFAST اولین سرویس آنلاین سفارش و پرینت سه بعدی در ایران است. ما در ۳DFAST تلاش می کنیم که با بالابردن کیفیت تولید و مواد اولیه و استفاده از آخرین تکنولوژی های پرینت سه بعدی هموطنان ایرانیمان را با کم ترین هزینه به دنیای محصولات سه بعدی پرینت شده وارد کنیم.

برای استفاده از خدمات ۳DFAST فایل سه بعدی خود را آپلود کنید و پس از بررسی کارشناسان ما و پرداخت هزینه پرینت، مدل شما به یکی از خدمات دهندگان پرینت ارسال شده و پس از پرینت برایتان ارسال می گردد.

مدرسه پرینت سه بعدی نیز می تواند اطلاعات خوبی در مورد مدل سازی، متریال های پرینت سه بعدی و تکنولوژی ها در اختیار شما قرار دهد. همچنین اگر قصد کسب درآمد از پرینت سه بعدی دارید می توانید به جمع تولید کنندگان ما بپیوندید.

پرسش های متداول

با ما تماس بگیرید