مجسمه ی سه بعدی تمام رنگی خودت رو بساز

مجسمه پرینت سه بعدی تمام رنگی

مجسمه های تمام رنگی پرینت سه بعدی

با روشی مدرن تصویر سه بعدی خود و عزیزانتان را در اندازه دلخواه از ۱۰ سانتیمتر تا اندازه واقعی و تمام رنگی چاپ کنید. تن دیس با اسکنر پیشرفته خود شما را اسکن می کند. این عمل با حرکت دوربین های با کیفیت اتفاق می افتد. سپس مدل سه بعدی شما پرینت تمام رنگی شده و شما تبدیل به مجسمه ای ماندگار می شوید.

برای اینکه مجسمه سلفی شما تولید شود باید اسکن سه بعدی شوید. پروسه اسکن سه بعدی به این شکل است که شما از طریق تلفن، تلگرام و یا وب سایت، وقت اسکن می گیرید. وارد اتاقک اسکن سه بعدی می شوید و دوربین های عکاسی از شما عکس می گیرند. عکس های شما تبدیل به مدل شده و با پرینتر سه بعدی پرینت می شود.

print-268x300
model-235x300
scan-267x300

پرینت سه بعدی تمام رنگی

پس از اسکن مدل سه بعدی شما ویرایش شده و آماده ی پرینت می شود. پرینترهای سه بعدی تمام رنگی شرکت ۳DSystems مدل سه بعدی شما را پرینت می کند. پس از آماده شدن مجسمه ی پرینت شده مراحل فنی پس از چاپ انجام می شود. این مراحل برای افزایش استحکام مجسمه هاست.  مجسمه ی سه بعدی شما و یا کسانی که دوستشان دارید می تواند سال ها به عنوان یادگاری قابل لمس در کنار شما باشد.

شما دووب شدید!

3dfast 36 0Logo

اطلاع از محصولات و لیست قیمت

اگر قصد سفارش مجسمه تمام رنگی خود را دارید و یا صرفا می خواهید در مورد هزینه ها اطلاعات کسب کنید فرم زیر را پر کرده تا به صفحه محصولات مربوط به مجسمه های سه بعدی منتقل شوید.