خودتان اسپینر بسازید! آموزش ساخت اسپینر – ۱

آموزش ساخت اسپینر

در ویدیو روش ساده و ارزانقیمتی برای ساخت اسپینر را به شما نشان می دهیم. برای ساخت این اسپینر ساده تنها چیزی که نیاز دارید بلبرینگ و پنج بست کمربندی می باشد.با آموزش ساخت اسپینر به سادگی اسپینر خود را بسازید

فیجت ها ابزار های محبوبی هستند که درواقع کاربرد فیزیکی خاصی ندارند اما کار با آنها لذت بخش و آرامش بخش است.  فیجت در هر خانه ای پیدا می شود و ساده ترین چیزها می توانند به عنوان فیجت استفاده شوند. دکمه خودکار، جوی استیک یا حتی حرکات اعضای بدن مثل پا جزو چیزهایی هستند که به طور روزمره سوژه فیجت قرار می گیرند.

فیجت ها انواع مختلفی دارند برخی خاصیت چرخشی دارند و برخی خاصیت های دیگر لمسی مانند دکمه ، کلید و … که در شکل به انواع آن ها اشاره شده است.

اسپینر ها نوع خاصی از فیجت هستند که مدتی است بسیار در جامعه معمول شده اند و همه سنین و اقشار از آنها برای تمدد اعصاب استفاده می کنند.

اسپینرها با توجه به  خاصیت چرخش بسیار سریعی که دارند توهم بصری خاصی ایجاد می کند که نگاه کردن به آن در کنار خود این عمل فیزیکی به فرد آرامش می دهد. اگر شما هم آن دسته از افراد هستید که همیشه موقع نشستن پای خود را تکان میدهید یا با وسیله ای مثل خودکار بازی می کنید این اسپینر ها برای شما ساخته شده است.

 

۰/۵ (۰ Reviews)

نظرات کاربران