فیجت اسپینر

فیجت اسپینرهای اختصاصی

اسپینر اختصاصی شما را با استفاده از پرینرهای سه بعدی تولید میکنیم

buttom

فیجت اسپینر چیست ؟

فیجت ها ابزار های محبوبی هستند که درواقع کاربرد فیزیکی خاصی ندارند اما کار با آنها لذت بخش و آرامش بخش است.  فیجت در هر خانه ای پیدا می شود و ساده ترین چیزها می توانند به عنوان فیجت استفاده شوند. دکمه خودکار، جوی استیک یا حتی حرکات اعضای بدن مثل پا جزو چیزهایی هستند که به طور روزمره سوژه فیجت قرار می گیرند.

فیجت ها همیشه به عنوان کاربری جانبی برخی اشیا حضور داشته اند اما اینکه یک جسم به منظور این کار طراحی شده باشد یک پدیده نو است.  فیجت ها اشیایی هستند که به صورت تخصصی برای تخلیه عصبی طراحی شده اند و هدفی جز این کار ندارند، همین باعث می شود که در دادن آرامش روانی بسیار موثر باشند.

فیجت ها انواع مختلفی دارند برخی خاصیت چرخشی دارند و برخی خاصیت های دیگر لمسی مانند دکمه ، کلید و … که در شکل به انواع آن ها اشاره شده است.

اسپینر ها نوع خاصی از فیجت هستند که خاصیت چرخش بسیار سریع دارند و این چرخش زیبایی بصری توهم گونه خاصی ایجاد می کند که نگاه کردن به آن در کنار خود این عمل فیزیکی به فرد آرامش می دهد. اگر شما هم آن دسته از افراد هستید که همیشه موقع نشستن پای خود را تکان میدهید یا با وسیله ای مثل خودکار بازیی می کنید این اسپینر ها برای شما ساخته شده است.

فیجتینگ چیست؟

فیجتینگ به حرکت های کوچکِ تکراری گفته می شود. ما این کارها را معمولا به طور ناخودآگاه برای تخلیه انرژی و آرامش گرفتن انجام می دهیم.

با وجود اینکه فیجتینگ و حرکات عصبی در جامعه معمولا به عنوان صفتی منفی شناخته می شود، تحقیقات اخیر نشان داده است که تخلیه انرژی استفاده نشده و اضافی با این حرکات جنبه تمدد اعصاب دارد و می تواند تاثیر روانی مثبتی داشته باشد.

ما اسپینر شخصی شما را پرینت می کنیم!

اسپینر وسیله ای است که همه جا همراه شماست ، تمام سعی ما بر این است که فیجت اسپینر های متنوعی بسازیم تا هر فرد بسته به سلیقه، ترجیح شخصی و شرایط بتواند فیجت مورد نظر خود را داشته باشد. همه گاهی نیاز به فیجت کردن دارند، شما اگر مهندس،پزشک، مدیر بانک و یا دانش آموز باشید اسپینری وجود دارد که به درد شما بخورد. برای رسیدن به این شخصی سازی، ما اسپینرها را با تکنولوژی پرینت سه بعدی تولید می کنیم.

پرینت سه بعدی یک روش “ساخت افزودنی” است که به سادگی از مدل سه بعدی دیجیتالی یک جسم واقعی می سازد. تکنولوژی ها و مواد مختلفی برای چاپ وجود دارند اما همه بر اساس تبدیل مدل دیجیتالی به یک حجم فیزیکی سه بعدی با افزودن لایه لایه ی مواد(معمولا پلاستیک فشرده) کار می کنند.

محصولات ۳DFAST با تکنولوژی پرینت سه بعدی تولید می شوند. در مقابلِ روش تزریق پلاستیک و تولید انبوه که امکان شخصی سازی کمی در آن وجود دارد، این روش ساخت به ما این فرصت را می دهد که اسپینرهایی با رنگ و خصوصیات متنوع تولید کنیم،

شما می توانید با هزینه و کیفیت یکسان اسپینری سفارش دهید که مطابق سلیقه و نیاز شما ساخته شده باشد. مشکلاتی نظیر ترک خوردگی و شکستگی که در اسپینر های معمول(تزریق پلاستیک) دیده می شود در این روش ساخت وجود ندارد. از اینجا می توانید سفارش طراحی اسپینر مورد نظر خود را بدهید.

فیجت اسپینرهای آماده فروش

فیجت اسپینرهای پیشنهادی ما که آماده پرینت سه بعدی و ارسال به شما هستند.

فروشگاه فیجت

رنگ دلخواه | طرح خاص | پرینت سه بعدی | کیفیت فوق العاده

فیجت اسپینر خود را با طرح دلخواه به صورت سفارشی بسازید

GTA-V-sign
spinner-mood-GTA