پرینت سه بعدی فلز : شیرآلات پرینت سه بعدی شده

سازنده آلمانی لوازم دستشویی و آشپزخانه Grohe، از پرینت سه بعدی برای بازطراحی دو مدل از محبوب ترین شیرآلات خود استفاده کرده است.
مدل های شیر دستشویی Atrio Icon 3d و Allure Brilliant Icon 3D با استفاده از پرینتر سه بعدی فلز ساخته شده اند. هر دوی این مدل ها از حدود ۴۷۰۰لایه فولاد به ضخامت ۰.۰۶ میلیمتر تشکیل شده اند.

مدل شیر دستشویی ساخته شده با پرینتر سه بعدی فلز

کمپانی گروهه معتقد است پرینت سه بعدی فلز در کنار قابلیت های شخصی سازی و امکان اجرای طرح های منحصر به فردی که دارد روش ساخت بهینه تری نسبت به روش های سنتی ازنظر صرفه جویی در مواد اولیه است.

“این شیوه ساخت امکان تولید شیرآلات در تیراژ پایین را بر اساس خواسته مشتری فراهم می کند. دیگر هیچ محدودیتی برای شخصی سازی محصول وجود ندارد.”
مایکل سوم، از بخش طراحی گروهه.

مدل Allure Brilliant 3D طراحی شده برای "تعلیق باور"

مدل Allure Brilliant 3D طراحی شده برای “تعلیق باور”

مدل Atrio Icon 3D یک دهانه بسیار نازک و خمیده دارد و وسط آن یک خط صاف ظریف دیده  می شود. مدل Allure Brillian Icon 3D در کل زاویه دار تر بود و مرکز آن کاملا خالی است.

سئوم درباره این طرح می گوید:
“ما می خواستیم نوعی تعلیق باور یا ناباوری ایجاد کنیم، عناصر روتین را از محصول دور کردیم، طوری که وقتی به آن نگاه کنید تقریبا نمی توانید باور کنید که این شیر کار می کند!”

گروهه امیدوار است با جایگزین شدن پرینت سه بعدی با روش های ساخت سنتی پروسه های ساخت بهینه تر شوند

گروهه امیدوار است با جایگزین شدن پرینت سه بعدی با روش های ساخت سنتی پروسه های ساخت بهینه تر شوند

گروهه یک شرکت آلمانی ساخت لوازم دستشویی و آشپزخانه مستقر در دوسلدورف است و حدود ۸۰ سال است که در حال ساخت شیرآلات می باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مدل های پرینت سه بعدی شیرآلات می توانید به این بخش از سایت گروهه مراجعه کنید.

۵/۵ (۱ Review)

نظرات کاربران