هدفون پرینت سه بعدی Print+

هدفون پرینت سه بعدی

در چند سال گذشته با گسترده شدن پرینترهای سه بعدی و پیدایش سرویس های آنلاین خدمات پرینت سه بعدی، با ساده شدن روند ساخت، بالاخره همه چیز برای ساخت محلی محصولات مصرفی فراهم شده است.یکی از این محصولات هدفون پرینت سه بعدی است.

شرکت Print+ با هدف طراحی و توزیع اینگونه محصولات با یک کمپین موفق در کیک استارتر کار خود را آغاز کرد. هدف ساخت محصولات کاملا مدولار است که بتوانند به صورت محلی با پرینترهای سه بعدی ساخته شوند. بخش های محصول که قابل پرینت نیستند در قالب یک کیت از طرف این شرکت ارایه می شوند. مدولار بودن محصول نهایی به این معناست که هر قطعه که خراب شود و یا کهنه شود به راحتی می تواند دوباره پرینت سه بعدی شده و جایگزین شود.

هدفون پرینت سه بعدی

هدفون Print+

اولین محصولی که Print+ توسعه داده است یک کیت هدفون DIY است. دلیل انتخاب هدفون این بود که هدفون محصولی است که از قطعات کوچک و محدودی تشکیل شده است، قطعات الکترونیکی ساده ای دارد و در زمان معقولی قابل پرینت است.(حدود ۲۰ ساعت)

هدفون Print+ ایده ساده ای دارد: این شرکت به مردم یک کیت با تمام قطعات غیرقابل پرینت و قطعات الکترونیکی لازم برای هدفون ارسال می کند. باقی محصول که بدنه آن است را مردم می توانند از میان طرح های آماده روی وبسایت انتخاب کرده و آن را خود و یا به واسطه یکی از سرویس دهندگان نزدیک خود پرینت سه بعدی کنند.

هدفون بی نیاز از جوش، چسب و یا پیچ می تواند اسمبل شود. Print+ همه ی مدل های سه بعدی را به طور رایگان بر روی سایت خود قرار داده تا هرکس به دلخواه بتواند آنها را تغییر دهد.

کیت Print+ با حجمی در حدود ۱/۱۰ هدفون های عادی ارسال می شود.

هدفون پرینت سه بعدی

این هدفون تنها شروعی برای محصولات DIY این شرکت است. با توسعه محصولاتی که قابلیت تولید محلی دارند، متد جدیدی برای تولید در دنیا ایجاد می شود.

هدفون

هدفون پرینت سه بعدی

هدف نهایی توسعه محصولات باکیفیتی است که بتوانند به صورت ۱۰۰% در محل ساخته شوند.

۰/۵ (۰ Reviews)

نظرات کاربران