با توسعه اسکنرها و پرینترهای سه بعدی و نرم افزارهای دندانپزشکی، شیوه های جدیدی در ساخت دندانپزشکی و دندانسازی ایجاد شده اند. قطعات می توانند با دقت میکروسکوپیک بر اساس شکل دهان و دندان های بیمار به سادگی و در زمان بسیار کوتاه تولید شوند.

وکساپ دیجیتالی

وکساپ های نوین دیجیتالی با استفاده از قالب گچی دهان بیمار ساخته می شوند. این مدل ها می توانند تصویر بهتری از نتیجه ایمپلنت و یا پروسه های دیگر دندانپزشکی به بیمار و دندانپزشک دهند. پروسه ساخت این وکساپ ها بسیار ساده شده است. تنها چیزی که ما از شما می خواهیم قالب گچی (Cast) بیمار است. ما این قالب را با اسکنرهای سه بعدی پیشرفته به مدل سه بعدی تبدیل می کنیم، سپس بر اساس مدل اسکن شده، وکساپ طراحی سه بعدی می شود. با پرینترهای سه بعدی تخصصی ، مدل در کمتر از ۴ ساعت با جزئیات بسیار دقیق زیر ۳۰ میکرون ساخته می شود.

تاج و پل دندان

خدمات روکش موقت برای ایمپلنت ها با مواد تایید شده و بهداشتی به طور مستقیم. با پیشرفت مواد اولیه جدید، ساخت افزودنی امکان ساخت تاج و پل دندان را فراهم کرده است.پرینت سه بعدی مستقیم مقاومت فوق العاده ای در برابر سایش و نیرو را ارایه می دهد و با سیمان های دندانپزشکی سنتی سازگار است.

با بالا رفتن سرعت پرینت سه بعدی امکان اسکن درون دهانی و ساخت دندان یا پل در یک نوبت امکان پذیر شده است.

ارتودنسی نامرئی ، شفاف

مدل های ارتودسنی از اولین کاربردهای ساخت افزودنی در دندانپزشکی بودند . با اسکن درون دهانی بیمار ، به سادگی در عرض چند ساعت و با هزینه پایین می توان مدل سه بعدی ارتودنسی دندان او را بر اساس فایل اسکن شده طراحی کرد.

سازه ارتودنسی شفاف با استفاده از پرینترهای سه بعدی SLA با کیفیت بسیار بالا در عرض چند ساعت ساخته می شود. این ارتودنسی کاملا به شکل دهان بیمار است و به سادگی در قالب دندان های بیمار قرار می گیرن.  

راهنمای جراحی | Surgical Guide

با استفاده از تکنولوژی های پرینت سه بعدی، امکان ساخت راهنمای جراحی شخصی سازی شده مخصوص بیمار بر اساس فایل اسکن درون دهانی ایجاد شده است. حفره ها می تواند به طور دقیق در طراحی دیده شوند تا ابزار جراح دقیقا در محل مورد نظر قرار گیرد. پس از طراحی ، فایل به پرینتر ها فرستاده شده و چاپ سه بعدی می شود. مته و ابزار جراحی به طور دقیق در حفره های ساخته شده قرار می گیرند و عمل جراحی به صورت کاملا دقیق و ایده آل می تواند انجام گیرد.

ساخت افزودنی راهنمای جراحی در کنار دقت بالاتر و زمان پایین، هزینه را بین ۵۰ تا ۸۵ درصد کاهش می دهد. تکنولوژی های SLA و Binderjet قابلیت ساخت این گاید ها را دارند. با تکنولوژی Binderjet می تواند گایدهای تمام رنگی برای جراحی های خاص تولید کرد.

گارانتی تحویل در کوتاهترین زمان

در پروسه وکساپ پس از دریافت قالب گچی دهان بیمار، وکساپ در کمتر از سه روز کاری به دست شما می رسد.

 • دریافت قالب گچی (Cast)

  تنها چیزی که لازم است برای ساخت کامل مدل وکساپ به ما ارایه کنید، قالب گچی دهان بیمار است.

 • اسکن سه بعدی قالب

  قالب گچی یا Cast دهان بیمار با اسکنرهای تخصصی دندانپزشکی اسکن سه بعدی می شود و مدل سه بعدی قالب ساخته می شود.

 • طراحی سه بعدی وکساپ (Wax-up)

  مدل سه بعدی وکساپ نهایی ، توسط طراحان ما با نرم افزار Exocad بر اساس مدل اسکن شده طراحی می شود. این فایل آماده ی ساخت توسط پرینترهای سه بعدی است.

 • ساخت وکساپ

  محصول نهایی در کارگاه ما با پرینترهای سه بعدی تخصصی دندانپزشکی ساخته می شود ، محصول به محض اتمام مراحل ساخت به شما ارسال می شود.

برای استفاده از این سرویس ها و یا پروژه های دیگر فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در ;کوتاهترین زمان با شما تماس می گیرند.