مجسمه های تمام رنگی پرینت سه بعدی

با روشی مدرن تصویر سه بعدی خود و عزیزانتان را در اندازه دلخواه از ۱۰ سانتیمتر تا اندازه واقعی و تمام رنگی چاپ کنید. تن دیس با اسکنر پیشرفته خود شما را اسکن می کند. این عمل با حرکت دوربین های با کیفیت اتفاق می افتد. سپس مدل سه بعدی شما پرینت تمام رنگی شده و شما تبدیل به مجسمه ای ماندگار می شوید.

برای اینکه مجسمه سلفی شما تولید شود باید اسکن سه بعدی شوید. پروسه اسکن سه بعدی به این شکل است که شما از طریق تلفن، تلگرام و یا وب سایت، وقت اسکن می گیرید. وارد اتاقک اسکن سه بعدی می شوید و دوربین های عکاسی از شما عکس می گیرند. عکس های شما تبدیل به مدل شده و با پرینتر سه بعدی پرینت می شود.

اسکن سه بعدی با تن پیکس!

شرکت تن دیس اسکنرهای سه بعدی برای اسکن کل بدن انسان ساخته است که منحصر به فرد است. این اسکنرها با حرکت اتوماتیک به دور اجسام یا انسان ها آن ها را اسکن می کند. از این اسکنر می توان در اسکن اجسام و اشیا تاریخی، بندسازی، ساخت گیم و … استفاده کرد.

.

پرینت سه بعدی تمام رنگی

پس از اسکن مدل سه بعدی شما ویرایش شده و آماده ی پرینت می شود. پرینترهای سه بعدی تمام رنگی شرکت ۳DSystems مدل سه بعدی شما را پرینت می کند. پس از آماده شدن مجسمه ی پرینت شده مراحل فنی پس از چاپ انجام می شود. این مراحل برای افزایش استحکام مجسمه هاست. شما دووب شدید! مجسمه ی سه بعدی شما و یا کسانی که دوستشان دارید می تواند سال ها به عنوان یادگاری قابل لمس در کنار شما باشد.

با کارت های تخفیف ۳DFAST تا ۱۵ درصد از تن دیس ایران تخفیف بگیرید.

برای دریافت قیمت ها فرم زیر را پر کنید.