مجسمه ی سه بعدی تمام رنگی خودت رو بساز

مجسمه سه بعدی تمام رنگی
ساخت مجسمه سه بعدی با پرینتر سه بعدی

مجسمه سه بعدی تمام رنگی

مجسمه های سه بعدی جایگزین فوق العاده ای برای عکس های خانوادگی و یادگاری است. یک یادگاری سه بعدی قابل لمس با جزئیات بسیار بالا. در بین تمام محصولاتی که با پرینتر سه بعدی تولید می شوند این مجسمه ها از بسیار پرطرفدارند. یک دکوری ویژه یا هدیه خاص. اگر برای لحظات خاص زندگی تان ارزشی ویژه قائلید این مجسمه ها یک اتفاق ویژه برای شماست. شما از انتخاب برخوردارید تا بین مجسمه تمام قد یا مجسمه نیم تنه انتخاب کنید این تندیس های سه بعدی برروی یک پایه شکیل چوبی قرار می گیرند و حال و هوای خوبی به منزل شما می بخشند.

زیبایی این مجسمه ها زمانی دو چندان می شود که به صورت خانوادگی ساخته شده باشند و یک لحظه خاص از زندگی شما را نمایش بدهند. مجسمه سه بعدی کودک نیز بسیار زیبا می شود به خصوص اگر در دوران رشد چندین مجسمه فرزند دلبندتان بسازید و در کنار هم بچینید. در ضمن ۳DFAST برای عکس های سه بعدی خانوادگی تخفیف ویژه ای در نظر گرفته است که در انتهای صفحه با پر کردن فرم می توانید قیمت مجسمه های سه بعدی و تخفیف های ویژه را مشاهده کنید.

ساخت مجسمه سه بعدی با پرینتر سه بعدی

با استفاده از پتلفرم رزرو نوبت مجسمه تکی یا خانوادگی می توانید با استفاده از پرینت سه بعدی مجسمه سه بعدی خود و عزیزانتان را در اندازه دلخواه – از ۱۰ سانتیمتر تا اندازه واقعی – و تمام رنگی تولید کنید. اسکنر سه بعدی ۳۶۰ درجه در یک لحظه ۷۲ دوربین دیجیتال از شما عکس می گیرد. مدل سه بعدی شما با استفاده از این عکس ها به دست می آید سپس مجسمه سه بعدی با استفاده از پرینتر سه بعدی به صورت تمام رنگی پرینت می شود. و یک یادگاری زیبا و با جزئیات دقیق از لحظات خوب زندگی شما تولید می شود. جنس این مجسمه از پودر سنگ (sand stone) است.

به شما توصیه می کنیم زمانی که برای اسکن به آتلیه تشریف می آورید لباس های روشن و طرح دار بپوشید. رنگ های روشن در مجسمه سه بعدی بسیار جذابتر می شوند و همچنین لباس های طرح بیشتر به چشم می آیند و خودنمایی می کنند و مجسمه شما را بسیار زنده و زیباتر جلوه می دهند.

مجسمه پرینت سه بعدی تمام رنگی

مجسمه سه بعدی یک هدیه خاص

هدیه دادن و هدیه گرفتن یک عمل لذت بخش است. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که برای مناسبت های مهم زندگی خود و عزیزانشان اهمیت قائلند، مجسمه سه بعدی یک انتخاب عالی برای شماست. اگر مناسبت هایی مثل تولد، سالگرد ازدواج یا ولنتاین را پیش رو دارید چه چیزی بهتر از کارت هدیه مجسمه سه بعدی؟ با هدیه دادن این کارت می توانید گیرنده را سه بار خوشحال کنید. یک بار زمانی که کارت هدیه مجسمه به دستش می رسد، یک بار زمانی که برای اسکن به آتلیه ۳۶۰ درجه می رود و یک بار زمانی که مجسمه تمام قد یا نیم تنه اش در ابعاد ۱۰ تا ۳۵ سانتی متری به دستش می رسد.

کارت های هدیه ۳DFAST برای مجسمه های سه بعدی قابلیت شخصی سازی دارند و شما می توانید جمله ای که می خواهید را برروی آن بنویسید و حتی جنس و ظاهر کارت مشخص کنید و در یک بسته بندی شکیل و جذاب کارت هدیه را به عزیزان و دوستانتان تقدیم کنید.

3dfast 36 0Logo

لیست قیمت و رزرو نوبت مجسمه سه بعدی

برای اطلاع از قیمت ها و مشاهده زمان های قابل رزرو فرم زیر را پر کنید